Wesprzyj nas
W Polsce blisko 2000 osób zmaga się z ciężką chorobą - mukowiscydozą.
Niezbędne opakowanie maseczek
Niezbędne opakowanie kreonu
Niezbędna godzina fizjoterapii lub wsparcia psychologicznego
Zbiórki podopiecznych
Poznaj historie i wesprzyj chorych
Pomóż w codziennej walce z niewidoczną mukowiscydozą!
Życie z mukowiscydozą to codzienne, wielogodzinne inhalacje, czasochłonna rehabilitacja oddechowa, przyjmowanie wielu leków oraz wielokrotne hospitalizacje w ciągu roku. Mukowiscydoza utrudnia funkcjonowanie w sferze psychicznej, somatycznej i społecznej. Ograniczenia związane z chorobą często powodują zakłócenia w pełnieniu ról społecznych: m.in. rodzinnych i zawodowych. Jak możesz dodać chorym mocy w walce o życiodajny oddech?
Poznaj proste sposoby na pomaganie:
Zbiórki charytatywne
Możesz zorganizować zbiórkę dla chorego na mukowiscydozę. Masz urodziny – załóż zbiórkę na Facebooku. Sam organizujesz lub planujesz być na jakieś uroczystości? Chrzest, komunia, ślub, rocznica, imieniny, itd.– każda okazja jest dobra do pomagania! Zachęć rodzinę, przyjaciół i znajomych.
Fani Mani

Chciał(a)byś pomagać robiąc zakupy w Internecie? Wejdź na stronę www.fanimani.pl, zaloguj się i wybierz: Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku. Następnie spośród listy sklepów dostępnych na FaniMani.pl wybierz jeden i zrób zakupy. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a sklep przekazuje 1-3% wartości zakupów na naszą organizację. Przekonaj się, jak przyjemne i łatwe może być pomaganie.

Idea Fair Play

Czy wiedziała(e)ś, że zamawiając dowolne ubezpieczenie można wspierać naszych Podopiecznych razem z Idea Fair Play? Wystarczy zarejestrować się na stronie: www.ideafairplay.pl, zamówić ubezpieczenie i wybrać Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a Idea Fair Play przekazuje część przychodu na działania naszej organizacji.

Wolontariat

Wierzymy, że w każdym człowieku tkwi dobro. Dlatego zapraszamy wszystkie chętne osoby do włączenia się w działalność naszej organizacji. Wspólnie możemy zmienić świat naszych Podopiecznych. Chciał(a)byś nas poznać? Wyślij e-mail: wolontariat@muko.gda.pl lub zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą.