ALEKSANDRA Ciesielska, Kiełpino

O chorobie Oli dowiedzieliśmy się kiedy miała siedem miesięcy. Najtrudniejsze w walce z chorobą są jej codzienne inhalacje i drenaże oraz coraz większe koszty leczenia. Dzień jest za krótki, by Ola miała jakikolwiek czas dla siebie, gdyż walka z chorobą pochłania każdą wolną chwilę pomiędzy szkołą a obowiązkami codziennymi. Swojej pasji i zainteresowaniom oddaje się jedynie w weekendy. Cała nasza rodzina dostosowuje się do rytmu dnia Oli. Wyjazdy, urodziny czy święta organizujemy tak, by pogodzić wszystko ze sobą.

W tej walce z chorobą dużym wsparciem jest pomoc darczyńców, którzy wpłacają swój 1 % lub darowizny na subkonto Oli z czego finansujemy wysokie koszty leczenia i sprzętu rehabilitacyjnego. Z własnych źródeł wyjeżdżamy z Olą raz do roku na turnus rehabilitacyjny z częściowym dofinansowaniem PFRON-u i finansowaliśmy córce jazdy konne, które bardzo dobrze wpływały na udrożnienie dróg oddechowych i stały się jej pasją. Miesięcznie była to kwota około 500zł. Dzięki wsparciu darczyńców możemy zapewnić Oli życie zbliżone do jej rówieśników.

Ola kocha zwierzęta, a najbardziej konie. Są one jej pasją i mogłaby spędzać na nich i z nimi każdy dzień. Nie tylko jeździ konno, ale także opiekuje się nimi, czyści, zaplata grzywy i uwielbia pracę w stajni. Jej marzeniem od lat było mieć własną stajnię z końmi. Niestety w ostatnich badaniach zdiagnozowano u Oli uczulenie na sierść tych zwierząt. Kocha również podróżować i marzy jej się wyjazd do Ameryki, gdzie mogła by zobaczyć dziko żyjące Mustangi.

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc.

Darowiznę na leczenie i rehabilitację możesz wpłacić na konto:
26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 z dopiskiem „ALEKSANDRA CIESIELSKA”

Przekaż darowiznę dla Aleksandry

lub przekazać 1% podatku:
KRS: 0000342412 Dane szczegółowe: ALEKSANDRA CIESIELSKA

https://www.pitax.pl/rozlicz/0000342412/?cel=ALEKSANDRA%20Ciesielska 

Wpłacam