Zapraszamy do Labiryntu!:)

Lato prawie za pasem, dlatego mamy dla Was niespodziankę! Jeśli chcecie poczuć jeszcze wakacyjny klimat we wrześniu, zapraszamy Was na zabawę, którą organizujemy na kaszubskim polu kukurydzy w Blizinach! Taką atrakcję przygotowujemy dla Was na dzień 5 września br. o godz.  11.00. 🙂

Do pokonania jest kilka kilometrów krętych ścieżek, na których czekają różne zadania, gry logiczne i inne niespodziewane atrakcje. Świat labiryntów to wspaniała zabawa dla Dzieci i Dorosłych.

Jest to miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie rekreację na świeżym powietrzu i lubią rozwiązywać łamigłówki. Jeśli chcecie zobaczyć jak może to wyglądać wejdźcie na stronę internetową Świata Labiryntów w Blizinach (tutaj!) –  a nie będziecie mieli wątpliwości, że warto przyjechać!

    źródło: swiatlabiryntow.blogspot.com   [Istnieje możliwość otrzymania zwrotu kosztów podróży –  w tym celu wystarczy skontaktować się z  biurem.] Na zgłoszenia naszych Podopiecznych z Opiekunami czekamy do 28.08.br.! Można się zgłaszać  mailowo: biuro@muko.gda.pl, telefonicznie 58 554 30 96 lub sms-em: 537 750 108 i w naszym biurze – osobiście. Koniecznie z podaniem ilości dzieci (w tym ich wieku) i opiekunów. [W spotkaniu nie mogą niestety brać udziału osoby zakażone MRSA i BCU (Burkholderia Cepacia) ze względu na ryzyko zakażeń między chorymi]   INSTRUKCJE dojazdu Bliziny – tutaj!       Do zobaczenia w Labiryncie!:-)