Relacja z Labiryntów

W minioną sobotę 5 września odbyliśmy wyprawę do Świata Labiryntów w Blizinach. Na początek nasz przewodnik opowiedział nam trochę o historii labiryntów. Okazało się, że nasz labirynt jest w chmurach i żeby się do niego dostać musimy „zarobić” na Magiczne Ziarna Fasoli.

Podzieliliśmy się w grupy i każda z grup musiała rozwiązać zagadki ruchowo – logiczne. Dopiero po przejściu tego etapu dostaliśmy mapę i mogliśmy ruszyć na podbój kukurydzianego labiryntu. Łatwo nie było 😀 Trzeba było znaleźć kilka Złotych Jaj oraz Literek, a z nich ułożyć hasło końcowe.

Było kilka drużyn, „muko-solidarność” wymieszała się z rywalizacją. Wydawało się, że wszyscy przebrnęliśmy przez kukurydziany zamkowy labirynt i z sukcesem go opuściliśmy:) Ale nie obyło się bez pomocy Prezesa! Gdy okazało się, że nasza Kasia zaginęła w labiryncie, ruszył z odsieczą! Powiało grozą, gdyż to ona miała klucze od samochodu, w którym były prezenty 😀

Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. Wszyscy byli cali, zdrowi, bezpieczni i z uśmiechami! Na koniec każdy dostał zasłużony prezent i zjedliśmy wspólny obiad.

Zapraszamy do naszej fotorelacji tutaj!:)

P9040093

Całość imprezy sfinansowała Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” – za co serdecznie im dziękujemy!:)

A.B.