Pomóż Arkowi!

Już wcześniej informowaliśmy Was o prowadzonych zbiórkach na rzecz Arka Iwanowskiego – naszego 27-letniego podopiecznego z Rumi, który wymaga jednoczesnego przeszczepu płuc i wątroby. Jest to jedyna szansa uratowania jego życia. Tym razem zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zbiórce funduszy na subkonto Arka.

Od kilku lat trwały poszukiwania ośrodka transplantacyjnego w Europie, który podjąłby się tak skomplikowanej operacji. Na wiosnę tego roku wstępną zgodę na podjęcie się operacji wyraził francuski ośrodek. Również lekarze z Polski zastanawiają się nad podjęciem pionierskiej operacji. Wciąż nie ma jednak oficjalnej pisemnej decyzji, po której Arek zostałby wpisany na jedną z list oczekujących dawcy… a czasu jest coraz mniej. Stan Arka pogarsza się z tygodnia na tydzień.

Więcej o Arku możecie przeczytać na jego stronie www.arekiwanowski.pl i profilu na FB www.facebook.com/pomagamyarkow   Poniżej znajdują się pliki graficzne, które możecie pomóc rozsyłać mailowo, drukować lub udostępniać w portalach społecznościowych. Z góry dziękujemy każdej osobie, która przyczyni się do pomocy Arkowi!

Darowiznę na leczenie dla Arka możecie przekazać na jego subkonto w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku nr 26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 z dopiskiem: dla Arka Iwanowskiego

(M.L)