Ogłoszenie na stanowiska pracy w PTWM/Gdańsk

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisku kierownika/dyrektora zarządzającego. Przewidywane rozpoczęcie pracy – sierpień/wrzesień 2015   Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży NGO,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy,
  • znajomość  j. angielskiego,
  • empatia i motywacja do działania
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

  Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy biura,
  • raportowanie do Zarządu,
  • zrządzanie procesem pozyskiwania środków,
  • zapewnienie ciągłości pracy pod względem finansowym i organizacyjnym

  Oferujemy: Pracę w sympatycznym zespole na pełen etat oraz stałe wynagrodzenie.   Osoby zainteresowanie prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@muko.gda.pl Dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U 2014 poz. 1182).„ Odpowiemy na wybrane oferty. ————————————————————————————————————————————————–   Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisku fundraisera.   Wymagania:

  • doświadczenie w fundraisingu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, optymizm,

  • opracowanie strategii i harmonogramu działań fundraisingowych,
  • skuteczne wdrażania opracowanej strategii,
  • reprezentowanie organizacji na zewnątrz,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z darczyńcami i sponsorami,
  • przygotowywanie analiz podejmowanych działań fundraisingowych

  Oferujemy: Pracę w sympatycznym zespole na pół etatu oraz stałe wynagrodzenie.   Osoby zainteresowanie prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@muko.gda.pl Dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U 2014 poz. 1182).” Odpowiemy na wybrane oferty.