“New Look” – konkurs dla każdego!

Czy poznajecie tego golasa? 😉 To właśnie ta lala zapowiedziała nasz konkurs. 30 – takich laleczek dostaliśmy od naszych przyjaciół z KIWANIS KLUB GDAŃSK 2 „PRO FAMILIA”.

Na czym polega konkurs?

Szukamy 30 Podopiecznych (niezależnie od wieku, najmłodsi mogą przygotować wraz z rodzicami), którzy dostaną pacynki na własność, a następnie w ramach konkursu podejmą się ich pełnych stylizacji – nadając im charakteru i osobowości.

A konkretnie: trzeba ubrać „sierotkę”, zrobić fryzurę, makijaż (zlitujcie się nad lalą i dajcie jej oczy, żeby mogła widzieć oraz usta, żeby mogła przemawiać do Was w nocy!). Trzeba stworzyć Jej new look!

Laleczka może mieć dowolnie nadaną płeć – sugerujemy równouprawnienie;-) , może być charakteryzowana na znaną osobę lub np. waszą ulubioną postać z bajki – cenimy pomysłowość i kreatywność!

Na zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia 2014 r. Lalki będzie można odebrać w biurze, lub wyślemy na nasz koszt we wskazane miejsce.

Co dalej?

  1. Po stworzeniu „New look-a” należy nadać imię swojej przyjaciółce/przyjacielowi i strzelić sobie z nią  „sweet focię” .
  2. „Sweet focię” wraz z opisem (imię pacynki i jej charakteryzację – w kilku zdaniach) należy przesłać na maila: biuro@muko.gda.pl do 5 września 2014 r.

Nagroda

Z przesłanych zdjęć wybierzemy 12 najlepszych, które sfotografujemy – najchętniej z wykonawcami (ale nie jest to obowiązek) i umieścimy w przyszłorocznym kalendarzu 2015! Będą też nagrody niespodzianki!

ZAPRASZAMY!