Nadzieja dla Madzi

Historię 2-letniej Madzi chorej na mukowiscydozę mieszkającej wraz z mamą – Anną Sojką i siostrą w „niewielkim, śmierdzącym stęchlizną pokoiku w przybudówce domu przy ul. Ceynowy w Starogardzie Gdańskim” przedstawił Dziennik Bałtycki. Dzięki zaangażowaniu dziennikarzy i ludzi dobrej woli artykuły i filmy o bardzo trudnej sytuacji rodziny zaczęły pojawiać się w mediach – gazetach, telewizji, na portalach internetowych.

Także osobisty Apel pani Ani za pośrednictwem mediów pomógł! Do tej pory zgłosiło się wielu darczyńców, którzy wraz z udzielanym wsparciem wnieśli nadzieję do domu małej Madzi.  W imieniu swoim, Pani Ani, a przede wszystkim małej Madzi z całego serca dziękujemy za dotychczas okazane dobro.

Niestety nadal nie udało się znaleźć mieszkania, w którym mogłaby zamieszkać rodzina w oczekiwaniu na lokal socjalny. Po wizycie specjalisty wiemy też, że nie ma możliwości efektywnego wyremontowania obecnego mieszkania, ponieważ nawet gruntowny remont nie zlikwiduje rozległego grzyba na ścianie, który stanowi główny problem z uwagi na chorobę Madzi.

Jesteśmy mocno zdeterminowani, aby pomóc tej rodzinie i szukamy osób, firm, instytucji, które zechciałyby wesprzeć nas w tej walce.

Jeśli możesz pomóc –  skontaktuj się z nami lub przekaż darowiznę na subkonto Madzi:

26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 Bank Millenium S.A. z dopiskiem „Dla Magdaleny Sojka”

    Media i portale zaangażowane w pomoc Pani Annie Sojce: www.dziennikbaltycki.pl www.parenting.pl www.starogardgdanski.naszemiasto.pl www.superstacja.tv

B.G.