Modlitwa rodziców – zapraszamy do włączenia się.

Z inicjatywy rodziców osób chorych powstała inicjatywa podjęcia wspólnej modlitwy różańcowej w intencji wynalezienia leku na mukowiscydozę oraz poprawy warunków opieki w naszym kraju dla osób chorych. Maj jest tym miesiącem kiedy chcemy rozpocząć tę modlitwę zawierzając osoby chore i całe rodziny opiece Maryi.

Osoby, które podejmą się tej modlitwy będą zaproszone do odmawiania jednej dziesiątki różańca dziennie do czasu naszej kolejnej Ogólnopolskiej Pielgrzymki Osób Walczących z Mukowiscydozą na Jasną Górę, która odbędzie się w marcu 2019. Zostaną także przesłane specjalnie przygotowane rozważania.

Jeśli uzbiera się 20 rodziców będziemy mogli stworzyć całą różę różańcową i każdego dnia rozważać wszystkie tajemnice różańca.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w naszą wspólną modlitwę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panią Anną Gałka – tel. 782-957-855 do dnia 20 maja. Na rozpoczęcie naszej inicjatywy zostanie odprawiona Msza Święta w tej intencji – o terminie i miejscu jeszcze będziemy informować.