Maseczki chirurgiczne- zamówienia

W związku z licznymi zapytaniami o środki ochrony, min. maseczki, ogłaszamy, że od 3 kwietnia zbieramy zamówienia naszych podopiecznych na maseczki.

Maseczki będziemy kupować u wiarygodnego źródła, 3 warstwowe, chirurgiczne z gumką. AKTUALIZACJA Koszt maseczki to około 3,90 zł za sztukę.

Jeśli potrzebują Państwo maseczki:

Prosimy wysłać maila MASECZKI na adres biuro@muko.gda.pl lub jeśli mają Państwo problem z mailem, prosimy zadzwonić: tel. 531-250-675. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-15:00.

W treści maila prosimy napisać: Zamawiam maseczki chirurgiczne, X sztuk. Zakupy przeznaczam na moje leczenie. Koszt zakupu i przesyłki proszę pokryć ze środków, jakie posiadam na subkoncie PTWM Oddział w Gdańsku. Imię i nazwisko, adres dostawy.

Uwaga! Maseczki za naszym pośrednictwem będą mogły zakupić tylko osoby, które posiadają środki finansowe na subkoncie PTWM Oddział w Gdańsku.

Po dokonaniu zbiorczego zmówienia i otrzymaniu maseczek, wyślemy je do Państwa, a Państwo uregulują płatność z subkonta.

Jeżeli mają Państwo problem z dostępnością innych produktów ochronnych, dajcie nam znać, możliwe będzie poszerzenie asortymentu.