KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ – XXIX OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIE POŁĄCZONE Z WARSZTATAMI DLA CZŁONKÓW RODZIN I OPIEKUNÓW CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ

Kochani!

Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze informacje dotyczące XXIX OGÓLNOPOLSKIEGO SZKOLENIA POŁĄCZONEGO Z WARSZTATAMI DLA CZŁONKÓW RODZIN I OPIEKUNÓW CHORYCH NA MUKOWISCYDOZĘ.

PROGRAM SZKOLENIA

Dołączamy również Program szkolenia 2016 zapisany w formie PDF, przygotowany do druku 🙂

Informacje o szkoleniu znajdują się również na stronie PTWM.

MIEJSCE KONFERENCJI                                                                                     the-audience-1254036_1920

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w Falentach koło Warszawy

ul. Hrabska 4, gmina Raszyn

 Strona internetowa Centrum

KONTAKT

Informacji dotyczących szkolenia udziela Anna Skoczylas-Ligocka

tel. komórkowy 662 033 999, e-mail: askoczylas@ptwm.org.pl

INFORMACJE PORZĄDKOWE

Uczestników Szkolenia bardzo prosimy o składanie wymaganych podpisów na listach obecności, o co będzie prosił sekretariat Szkolenia przy rejestracji. Recepcja szkolenia będzie czynna od 9.00. Miejsca noclegowe zostaną przyznane przez recepcję hotelu.

Dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy dary rzeczowe. Po odbiór darów rzeczowych zapraszamy w piątek 17.06.2016 po kolacji.

PTWM nie zapewnia zwrotu kosztów przejazdów na szkolenie. Istnieje możliwość pokrycia kosztów podróży na szkolenie z subkont prowadzonych w PTWM pod warunkiem posiadania na nich wystarczających środków. W tym celu należy złożyć w recepcji szkolenia wniosek o pokrycie kosztów podróży na szkolenie ze środków zgromadzonych na subkontach.

TRANSPORT DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

PTWM organizuje bezpłatny przewóz z Dworca Warszawa Centralna do Centrum Konferencyjnego Falenty w dniu 17 czerwca 2016 r (piątek). Na uczestników szkolenia będzie czekała osoba w czerwonej czapce, z kartką z napisem MUKOWISCYDOZA, przy kasach biletowych, w rogu holu głównego, od strony Pałacu Kultury i Nauki. Autobus będzie odjeżdżał w godzinach: 09.00, 11.00.

PTWM zapewnia również bezpłatny transport autobusowy w dniu 19 czerwca 2016 r. (niedziela) do Dworca Warszawa Centralna. Odjazdy autobusów podane będą na recepcji szkolenia.

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW PTWM

W dniu 17 czerwca 2016r. o godzinie 14.00 w głównej sali wykładowej odbędzie się Walne Zebranie Członków PTWM.

 

Życzymy przyjemnej podróży, mile i wesoło spędzonego czasu. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z Mukowiscydozą wśród rodzin innych chorych. Dla niektórych z Was ten weekend to jedyna szansa na odpoczynek od codzienności i  naładowanie akumulatorów, więc wykorzystajcie ten czas jak najlepiej 🙂