Grupa wsparcia dla rodziców/opiekunów osób chorych na mukowiscydozę

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku w ramach pomocy psychologicznej ogłasza nabór do grupy wsparcia.

Spotkania on-line przeznaczone są dla rodziców/opiekunów osób chorych na mukowiscydozę. Spotkania będą miały charakter cykliczny, co 2 tygodnie w poniedziałki, po południu. Łącznie 12 spotkań, każde 1,5 h.

Będziemy dzielić się doświadczeniami, rozmawiać o bieżących problemach. Psycholog prowadząca spotkania opowie o kryzysach, z jakimi możemy mieć teraz do czynienia, jak sobie z nimi radzić. Poruszane tematy to min. życie w pandemii COVID, jak rozmawiać z dziećmi, organizacja życia codziennego, nasze obawy, lęki. Będzie to też miejsce na odzyskanie energii, docenienie tego, co nam się udaje, z czym dobrze sobie radzimy. Tematy spotkań będą również na bieżąco dostosowywane do Państwa potrzeb. 

Grupa będzie miała charakter zamknięty z uszanowaniem prywatności i granic osobistych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zaczynamy w marcu. Zapraszamy!

Spotkania poprowadzi Ewa Reglińska, psycholog współpracująca z PTWM Gdańsk.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 25.02.2021 r. na adres: m.mionskowska@muko.gda.pl z tytułem maila: „Grupa wsparcia dla rodziców”.

Wsparcie realizowane jest w ramach projektu ODDECH PEŁEN ENERGII.

Mecenas Główny Projektu