Grupa wsparcia dla osób chorych na mukowiscydozę

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku w ramach pomocy psychologicznej ogłasza nabór do grupy wsparcia.

Spotkania on-line dla dorosłych chorych na mukowiscydozę będą odbywały się w poniedziałki, co dwa tygodnie, po 1,5h. Zapraszamy na 12 spotkań wirtualnych w kameralnej grupie. To będzie miejsce wymiany doświadczeń, podzielenia się sposobami radzenia sobie, wysłuchania innych osób, z czym się mierzą. Porozmawiamy też o mocnych stronach, jak radzić sobie ze stresem, jak rozmawiać na trudniejsze tematy i jak dbać o siebie w pandemii.

Tematy będą na bieżąco dostosowywane do zgłaszanych potrzeb. Mamy okazję spotkać się w grupie i porozmawiać/wysłuchać się w sposób wspierający i akceptujący. 

Grupa będzie miała charakter zamknięty z uszanowaniem prywatności i granic osobistych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zaczynamy w marcu. Zapraszamy!

Spotkania poprowadzi Ewa Reglińska, psycholog współpracująca z PTWM Gdańsk.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 25.02.2021 r. na adres: m.mionskowska@muko.gda.pl z tytułem maila: „Grupa wsparcia dla dorosłych chorych na mukowiscydozę”.

Wsparcie realizowane jest w ramach projektu ODDECH PEŁEN ENERGII.

Mecenas Główny Projektu