Zakupy przez serwis Fanimani.pl

 Czy wiesz, że możesz zupełnie za darmo wesprzeć PTWM Oddział w Gdańsku przy okazji robinia zakupów przez internet?

Jak to możliwe? 

Wystarczy, że założysz bezpłatne konto na stronie www.fanimani.pl  i robiąc zakupy online będziesz pamiętać o PTWzM Oddział w Gdańsku.

Sklep, w którym zrobisz zakupy online korzystając ze strony www.fanimani.pl, przekaże część wartości Twoich zakupów na nasze konto.

Żadna złotówka nie obciąży Twojego  konta, czyli kupisz planowany produkt za cenę jaka jest na stronie, a to sklep przekaże nam procent zarobku z zakupionego towaru.

Wielkość kwoty jaką przekaże sklep, jest zależna od niego i jest ona z góry ustalona na stronie. Często procent oddawany Organizacji waha się pomiędzy 1 a 3. Niewiarygodne? — a jednak możliwe!

 

W serwisie zarejestrowanych jest łącznie ponad 800 sklepów internetowych. (Lista sklepów). Dostępne są tam sklepy ze sprzętem RTV i AGD, biżuterią, kosmetykami,  odzieżą i obuwiem, sprzętem sportowym a także telefonie komórkowe, restauracje , pizzerie i wiele innych!

 

Dlaczego warto?

Prosimy Cię o to byś dołączył do robienia zakupów internetowych przez www.fanimani.pl bo dzięki temu poszerzy to PTWzM Oddział w Gdańsku możliwości  wspierania Członków Towarzystwa m.in. zapewniając środki na udzielanie wsparcia finansowego, które często jest niezbędne w walce z mukowiscydozą. Tak, więc robiąc zakupy pomagasz innym, a także sobie. Fajnie – prawda?

Jak zacząć ?

  1. Wejdź na https://fanimani.pl/polskie-towarzystwo-walki-z-mukowiscydoza-oddzial-w-gdansku i  kliknij “Wspieram”.
  2. Wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy, kliknij jego ikonkę i zarejestruj się ->przy założeniu konta (darmowego) można skorzystać z logowania przez Facebooka, albo założyć tradycyjne konto. To trwa zaledwie chwilę!
  3. Po założeniu konta i zalogowaniu się możesz już wspierać nas za darmo przy okazji zakupów.
  4. Jak będziesz robić następne zakupy wystarczy, że rozpoczniesz je od zalogowania się na www.fanimani.pl a następnie w wyszukiwarce na tej stronie odnajdziesz swój sklep i klikniesz w jego ikonkę, która przekieruje Cię do Twojego sklepu. Reszta pozostaje bez zmian – po prostu robisz zakup jak zwykle, bo przekazaniem darowizny zajmie się już sklep, w którym zrobisz zakupy.  To naprawdę proste!

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy założeniu konta?14247953_1494080313951748_1345066657_o

Z miłą chęcią (Kinga Słomska k.slomska@muko.gda.pl i Bogusia Gontarz b.gontarz@muko.gda.plodpowiemy na wszystkie pytania dotyczące serwisu fanimani.pl  i oferujemy pomoc w zakładaniu konta i wyjaśnianiu krok po kroku jak w praktyce to działa. A nawet powiemy jak zainstalować przypominajkę, dzięki której to sklep będzie Cię informował, że możesz nas wesprzeć przy okazji zakupów 🙂