Dołącz do nas, bądź EKO i pomóż nam!

DOŁĄCZ DO NAS, BĄDŹ EKO I POMÓŻ NAM!earth-1389715_1920

– bez wysiłku

– bez dodatkowych kosztów finansowych

– dbając o środowisko

– przy okazji

 

Jak to możliwe?

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z firmą Ecopartner. Jest to firma działająca na polskim rynku od 2005 r. Pełna ich lista usług to:

  • skup pustych tuszy i tonerów do drukarek
  • sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek
  • sprzedaż i serwis urządzeń drukujących

Na czym polega nasza współpraca i jak można pomóc?

Firma Ecopartner >> www.ecopartner.pl zobowiązała się do przekazywania nam części środków zarówno ze sprzedaży swoim klientom nowych, oryginalnych i zamiennych tuszy/tonerów, jak i skupu zużytych, oryginalnych pojemników po tuszach/tonerach.

Państwo zapłacą za tusz/toner tyle co zwykle, a to firma Ecopartner przeleje na nasze konto część swojego utargu. Często decydują się Państwo na zakup tzw. Zamienników? Nic nie szkodzi! Firma ta prowadzi także sprzedaż zamiennych materiałów eksploatacyjnych! Przy zakupie wystarczy udzielić informacji, że są Państwo z polecenia PTWM Oddział w Gdańsku.

Za każdy zakupiony w firmie Ecopartner :

  • pełen toner PTWM Oddział w Gdańsku otrzyma 5 zł;
  • za każdy pełny tusz PTWM Oddział w Gdańsku otrzyma 1 zł.

Jak być EKO i  nam pomóc?

Wystarczy oddawać zużyte pojemniki po ORYGINALNYCH tuszach/tonerach do utylizacji firmie Ecopartner.

Kwoty, jakie zostaną nam przekazane zależą od rodzaju i firmy drukarki, z jakiej pochodzi dany pojemnik. Jednak cennik jest ustalony z góry i można go w każdej chwili sprawdzić wchodząc na stronę www.ecopartner.pl. Kwota, o której mowa w cenniku pomniejszona będzie o koszt utylizacji tuszy i tonerów uszkodzonych lub podlegających utylizacji (2,50 zł/szt za każdy toner i 0,50 zł/szt za każdy tusz).

Gdzie i jak można oddać zużyte tonery/tusze?

Są 3 drogi:

  • przynieść je do naszego biura
  • zawieźć bezpośrednio do siedziby firmy Ecopartner Załogowa 10 (dawne Zakłady Przemysłu Tłuszczowego OLVIT),80-555 Gdańsk, podając informację, że są Państwo z polecenia PTWM Oddział w Gdańsku;
  • zebrać kilkanaście/kilkadziesiąt tonerów/tuszy i zadzwonić  do siedziby firmy Ecopartner , z prośbą o ich bezpłatny odbiór przez ich kuriera ze wskazanego przez Państwa adresu podając informację, że są Państwo z polecenia PTWM Oddział w Gdańsku. *Ta opcja jest możliwa tylko przy większej ilości oddawanych tuszy i zależy od decyzji firmy.

Do współpracy zachęcamy zarówno osoby prywatne jak i firmy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

logo-muko-ps

Bogusława Gontarz

tel. 58 554 30 96

email: biuro@muko.gda.pl

ecopartner-logo[2]

Krzysztof Kwiatkowski

tel. 795 411 948

email: k.kwiatkowski@ecopartner.pl