20-lecie PTWM Oddział w Gdańsku!

 

balony

 

“Nadzieja  przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem” – Dante

 

 

 

Od 20 lat PTWM Oddział w Gdańsku w swoich działaniach kieruje się misją, aby każdego dnia uskrzydlać nadzieją, zatrzymywać łzy i wywoływać uśmiechy w codziennej walce o oddech chorych na mukowiscydozę.

W tym czasie bardzo związaliśmy się z naszymi Podopiecznymi  i ich rodzinami.  Dziękujemy za zaufanie:)

Z tej okazji Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku dnia 28 listopada od godz. 18:00 w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza  przy ul. Bema 26  w Gdyni będzie obchodziło Jubileusz XX-lecia działalności.

W oficjalnej części Jubileuszu 20-lecia Towarzystwa będzie czas na nagrodzenie zasłużonych dla organizacji osób, bez których pomoc chorym na mukowiscydozę nie byłaby możliwa.

O dobry humor zadbają najlepsi wodzireje, czyli członkowie PTWM Oddział w Gdańsku: Tomasz Tobis i Piotr Bilecki, zaś o muzyczny klimat wydarzania zadba Basia Kawa.

Po części oficjalnej odbędzie się bankiet oraz projekcja filmu wspominającego kluczowe wydarzenia z ostatnich 20 lat PTWM Oddział w Gdańsku.

 

Wszystkich Państwa, którzy otrzymali zaproszenia na powyższą uroczystość, bardzo prosimy o potwierdzenie obecności  przybycia do 21 listopada na adres mailowy: biuro@muko.gda.pl lub telefonicznie 58 554 30 96

Naszych Podopiecznych oraz tych z Państwa, którzy nie mogą z innych względów przybyć na Jubileusz serdecznie zapraszamy do udziału w transmisji z obchodów XX- lecia na żywo na naszym  Facebook .

Pamiętając również o tych z Państwa, którzy 28 listopada nie będą mogli z nami być ani uczestniczyć w transmisji na żywo w grudniu zaprosimy do obejrzenia wydarzenia  na naszym kanale YouTube

 

20 lat działalności to najlepszy czas, by wspólnie świętować.

Wierzymy, że będą Państwo z nami w tą wyjątkową i ważną chwilę!