TOMASZ Kuśmierz

0PLN

Campaign Target

0

Donations
Donated 0%
0PLN to go

TOMASZ Kuśmierz

TOMASZ Kuśmierz, Pszczółki

Cześć, mam na imię Tomek. Urodziłem się 3 lipca 2015 roku i już w drugiej dobie mojego życia choroba dała o sobie znać. Początkowo nie byliśmy świadomi skąd bierze się przyczyna mojego cierpienia, objawiająca się potwornym bólem brzuszka, który nie pozwalał mi spać.

Wszystko wyjaśniło się w piątym tygodniu mojego życia, kiedy moja mama dowiedziała się, że choruję na mukowiscydozę. Wiadomość i szybka interwencja Pani doktor sprawiła, że zacząłem znacznie przybierać na wadzę, ale niestety nie wyeliminowała bólu.

Dzisiaj mam już ponad  dwa latka i nadal nie wiem czym jest mukowiscydoza, ale przyzywczaiłem się do trudności i zabiegów związanych z tą chorobą. Jedzenie jest dla mnie bardzo ważne – mama co dzień dzielnie  walczy, żebym zjadł jak najwięcej, bo nie mogę tracić na wadze. Na co dzień się nie nudzę, mama i ja mamy bardzo dużo obowiązków.  Kiedy nie muszę spędzać czasu z inhalatorem, mam czas na zabawę z moimi ośmioletnimi braćmi, których jestem wielkim fanem. Jednak największym moim idolem jest mój tata, którego widuję tylko weekendami, ponieważ pracuje za granicą. Bardzo za nim tęskinie i marzę o tym, by był z nami na co dzień. Lubię bawić się wozami strażackimi, a moją ulubioną bajką jest Strażak Sam.

Dzięki dobremu sercu darczyńców, którzy oddają mi swój 1% walka z chorobą staje się dla mnie i mojej rodziny o wiele łatwiejsza. Z całego serca bardzo dziękujemy Wam za wsparcie i serdecznie pozdrawiamy.

Darowiznę na leczenie i rehabilitację możesz wpłacić na konto:

26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 z dopiskiem „TOMASZ KUŚMIERZ”
lub przekazać 1% podatku:
KRS: 0000342412 Dane szczegółowe: TOMASZ KUŚMIERZ