MARTA Chrzan

0PLN

Cel kampanii

0

Donations
Donated 0%
0PLN to go

MARTA Chrzan

MARTA Chrzan, Gdynia

Mam na imię Marta. Co mogę o sobie napisać? 46 lat nieustannej walki? A może, że życie jest piękne? Bo jest, ale jedni muszą walczyć o każdy dzień i minutę swojego oddechu, inni nawet nie wiedzą że oddychają. Ja czuję każdy oddech. I dopóki jeszcze mogę oddychać – będę walczyć! Od dzieciństwa lubiłam malować, rozwijałam moje pasje gdy tylko siły na to pozwalały, nauczyłam się pisać ikony, niestety obecnie większość czasu pochłaniają inhalacje, drenaże i wszelkie zabiegi. Gdy zostaje więc chwila oddaję się swojej pasji, która dodaje energii do dalszej walki. Moje wcześniejsze poczynania można zobaczyć na www.ikony.prv.pl
„Dużym” tzn. dorosłym „muko” jest trudniej… znaleźć sponsorów i jakąkolwiek pomoc, a z mukowiscydozy niestety się nie wyrasta, choroba coraz bardziej zabiera siły, a koszty rosną. Coraz bardziej czuję się samotna na tym polu walki…..
Mimo wszystko staram się widzieć dobre strony życia, bo wierzę że Pan Bóg czuwa nade mną i pośle dobrych ludzi gdy moje siły już będą mniejsze. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy o mnie pamiętają i w różny sposób mi pomagają. Jestem przekonana, że Pan Bóg im “po swojemu” wynagrodzi. O to Go proszę dla wszystkich.

Darowiznę na leczenie i rehabilitację możesz wpłacić na konto:
26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 z dopiskiem „MARTA CHRZAN”
lub przekazać 1% podatku:
KRS: 0000342412 Dane szczegółowe: MARTA CHRZAN